Anasayfa / Altın / Altın fiyatlarında son dakika! Altın fiyatları ne kadar? 26 Kasım

Altın fiyatlarında son dakika! Altın fiyatları ne kadar? 26 Kasım

Vatandaşların altın fiyatları konusundaki son dakika araştırmaları devam ediyor. Toplumun her katmanından bireylerin yakından takip ettiği altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Haftanın ilk iş günü olan 26 Kasım Pazartesi gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki tüm detayları, anlık değişiklikleri haberimizde bulabilirsiniz. Toplumsal olarak alışkanlıklarımız sosyal hayatımızı büyük ölçüde etkiler, altın fiyatları konusunun bu denli araştırılmasının nedeni de budur.

61871359gold1

26 Kasım altın fiyatları hakkında ilgili detaylı araştırmalar sürerken piyasalardan son dakika haberleri de gelmeye devam ediyor. Haftanın ilk iş günününde Kapalıçarşı piyasalarında altın fiyatları ne kadar oldu? Bir dönem 450 TL’den satınan çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Toplumsal hafıza ve ortak değerler kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemlidir. Düğünlerde de altın alışverişi nesillerden nesillere devam eden bir alışkanlıktır, aynı zamanda birikim açısından da altın son derece önemlidir.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU? 26 KASIM

Ülkemizde yatırım açısından en fazla değerlendirilen nesne altındır. Dolar ve euro baz alındığında altın daha ön plandadır. Biriktirilen yastık altı altınlar da ekonomik simgeler arasında yer alır.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın fiyatlarının bir dönem 450 TL’ye kadar çıkmasından sonra vatandaşların talebi gram altına kaydı. Gram altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 208,46 TL’den alınan gram altın 208,51 TL’den satılmakta. Gram altın, şu sıralar en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında çeyrek altın yer alır. Çeyrek altın, yastık altı altınlarının da büyük çoğunluğunu oluşturur. Çeyrek altın fiyatlarında son durum şu şekilde; çeyrek altın 26 Kasım Pazartesi günü 332,57 TL’den alınırken 340,15 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Yarım altın fiyatları da vatandaşlar tarafından ilgiyle araştırılan konular arasında yer almaktadır. Yarım altın fiyatlarında son durum şu şekilde; bugün 663,07 TL’den alınırken 680,30 TL’den satılmaktadır. Yarım altın genellikle birikim için satın alınır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; tam altın bugün 1.330,29 TL’den alınırken 1.356,44 TL’den satılmakta. Tam altın genellikle düğünlerde gelin ve damadın yakınları tarafından, dostları, aile fertleri tarafından armağan edilir.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler vardır. İki altın türü de yatırım aracıdır fakat Cumhuriyet altını hem daha pahalı hem daha ağır olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altın fiyatları bu sabah şu şekilde; 1.383,00 TL’den alınan Cumhuriyet altını 1.395,00 TL’den satılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow