Anasayfa / Altın / Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altın fiyatları ne kadar? 17 Kasım

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Altın fiyatları ne kadar? 17 Kasım

Altın fiyatları konusunda yaşanan son dakika gelişmeleri vatandaşların araştırmalarının da artmasına neden oluyor. Bununla birlikte 17 Kasım Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar? sorusu da ilgiyle araştırmalarını sürdüren vatandaşların en çok araştırdığı konular arasında yer alıyor. Bir dönem ABD merkezli döviz darbesi sayesinde 450 TL’ye kadar yükselen çeyrek altın fiyatları şu sıralar normal baremine geri döndü. Hem hediye amaçlı hem de birikim amaçlı satın alınan gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları konusundaki son dakika detayları haberimizde!

kimler_altin_yatirimi_yapabilir_yatirim_icin_hangi_altin_turu_kullanilmalidir_1500289127_2759

Ülkemizde altına olan talebi anlamak için kültüre göz atmak gereklidir. Toplumsal hafıza ve ortak alışkanlıklar kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece kıymetlidir. Düğünlerde ve nişanlarda altın alışverişi söz konusudur bu durum karşılıklı olduğundan sosyal yardımlaşma ve sosyal birlikteliği de sağlar. 17 Kasım Cumartesi altın fiyatları hakkındaki en güncel detayları, anlık değişiklikler ve uzman yorumları burada.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Gram altın özellikle piyasalardaki son gelişmelerden sonra vatandaşların yeni gözdesi oldu. Çeyrek altın fiyatlarındaki yükselişin ardından düğünlerde gram altın tercih edilmeye başlandı. 17 Kasım Cumartesi günü gram altın 209,39 TL’den alınırken 209,50 TL’den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın bilindiği gibi ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Hem düğünlerde en çok hediye edilen altın türü çeyrek altındır hem de birikim açısından en çok biriktirilen altın çeşitlerindendir. Yastık altı altını olarak nitelendirilen altınların çoğu da çeyrek altındır. Çeyrek altın bugün 336,19 TL’den alınırken 343,85 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Yarım altın da en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Yarım altın genelde düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri tarafından, yakın dostları tarafından armağan edilir. Yarım altın bu sabah 670,28 TL’den alınırken 687,69 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; tam altın bu sabah saatlerinde 1.344,76 TL’den alınırken 1.371,18 TL’den satıldığını görüyoruz. Tam altın fiyatları düne göre inmiş durumda. Genelde yatırım amaçlı olarak satın alınan tam altın kolay kolay bozdurulmaz.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Herkes tarafından tercih edilmeyen Cumhuriyet altını uzun vadeli birikim aracıdır. Uzun vadeli olması nedeniyle çeyrek altınla benzemektedir fakat çeyrek altından hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altın fiyatları bu sabah 1.391,00 TL’den alınırken 1.413,00 TL’den satılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow