Anasayfa / Haberler / Ekonomi / Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar? 19 Eylül güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar? 19 Eylül güncel altın fiyatları

Altın fiyatları son dakika! Altın fiyatları ile ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Hafta ortasına geldiğimiz 19 EylülÇarşamba günü vatandaşların yine en çok arattığı konuların başına Altın fiyatları ne kadar? sorusu geliyor. Çeyrek altın ne kadar? gibi soruların cevaplarını arayan vatandaşlara yine en doğru ve güncel bilgileri biz Sabah.com.tr ekibi olarak sizler için hazırladık. İşte 19 Eylül Çarşamba, altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını ne kadar kaç TL? İşte detaylar…

11052016_altin_650

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın altın fiyatlarında yaşanan yükselişin ardından son zamanlarda oldukça popüler durumda. Özellikle çeyrek altın almaya gücü yetmeyen vatandaşların düğünlerde, günlerde, yatırım amacıyla gram altını tercih ediyorlar. Peki Gram altın 19 Eylül Çarşamba günü ne kadar? Gram altın, 246,60 liradan alınırken, 246,64 liradan satılıyor.

ÇEYREK ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Çeyrek altın, son dönemde popülerliğini bir nebze de olsa Gram altına kaptırmaya başlasa da hala en çok tercih edilen altın türüdür. Özellikle bizim yastıkaltı altın diye bildiğimiz çeyrek altın ile ilgili vatandaşlar tarafından oldukça fazla araştırma yapılıyor. Peki 19 Eylül Çarşamba Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın 390,26 liradan alınırken, 399,63 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Yarım altının fiyatları konusunda araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Yarım altın daha çok düğünlerde evlenen çiftlerin yakınları tarafından takılıyor. Ayrıca yatırım amacıyla da kullanılan yarım altın bugüne nasıl başladı? Yarım altın ne kadar? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Yarım altın, 778,0800 liradan alınırken, 799,2700 liradan satılıyor.

TAM ALTIN NE KADAR OLDU?

Tam altın daha çok yeni evlenen çiftlere armağan edilir. Gelin ve damada aile fertleri tarafından veya ailesi tarafından takılan tam altın bu sabah saatlerinde 1.051,77 TL’den alınırken 1.077,95 TL’den satılmaktadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow