Anasayfa / Bilişim / Tablet Yazılım / Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (SM-T230) Rom [İndir – Download]

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (SM-T230) Rom [İndir – Download]

2

samsung-galaxy-tab-4-7-0

Arkadaşlar Yazılım ve Kurulum Yönergeleri  Bizzat Denenmiştir

Samsung Galaxy Tab SM-T230 marka/modelli tabletinize yazılım yükleyerek yaşadığınız yazılımsal sorunlardan kurtulabilirsiniz. Tabletiniz kasıyorsa, geç açılıp geç kapanıyorsa, uygulamalar sorun çıkartıyorsa, virüs bulaşmış ise veya desen kilidi bloke edilmiş ve tablet açılmıyorsa rom yükleyerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Rom yüklemesi yapmadan önce gerekli programları bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir bu programlar aşşağıda sizlere verilecektir.

Rom yani yazılım yükleme işlemine başlamadan evvel tabletinizde önemli dosyalar varsa bunları yedekleyin aksi taktirde tablet sıfırlanacağı için tüm verileriniz silinir. Yedeklemeyi yaptıktan sonra tabletin şarj durumunu kontrol edin %50 ve üzerinde olmasına dikkat edin. Şarj seviyesi az ise öncelikle şarj seviyesini yükseltin ve daha sonra rom yükleme işlemlerine başlayın. Bu iki önemli hususdan bahsettikten sonra hazırsak öncelikle aşşağıdan rom dosyasını indirin. Tabletiniz SM-T230 modeli değilse kesinlikle yükleme yapmayın.

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (SM-T230) Rom İndir
Türkiye 4.4.2 (SM-T230) – Nisan 2015

T230XXU0AOC1_T230OJV0AOC1_T230XXU0AOC1_HOME.tar.md5

İndir – Download

Yukarıdan tabletinizin rom dosyasını indirdiyseniz aşağıdaki adımları takip ederek yazılım yükleme işlemine devam edebilirsiniz.

Odin programını BURADAN bilgisayarınıza indirin
Daha sonra BURADAN ilgili USB sürücülerini bilgisayarınıza yükleyin. ( bu işlemi bilgisayarınız, tableti görmezse yaparsınız. Bilgisayar tableti tanırsa gerek yok kurmanıza. )
Tabletinizi kapalı konuma getirin
“ Power (Açma) + Menü (Home) + Ses Kısma ” tuşlarına aynı anda basın
İndirmiş olduğunuz ODİN programı açın ve tableti USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Gerekli sürücüler yüklendikten sonra ODİN programı tabletinizi tanıyacaktır.
Programda “Auto Restart ve Reset Time” kutucukları işaretli değilse işaretleyin, “AP” kutucuğunu işaretleyin ve “AP” butonuna tıklayarak sitemizden indirdiğiniz “.tar .md5″ uzantılı rom dosyasını seçin.
Herşey hazır olduğunda ” Start “ butonuna basın ve işlemin bitmesini bekleyin

1

Yukarıdaki adımları tek tek uyguladığınızda yazılım yükleme işleminiz başarılı olarak sonuçlanacak ve yeniden kurulum yaparak kullanmaya başlayabileceksiniz. Eğer herhangi bir noktada sorun yaşarsanız konu altından yorum yaparak destek isteyebilirsiniz. Emeğe saygı adına konu altından yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz.

Google'den Şu Kelimeleri Arayarak Geldiniz:

samsung galaxy tab 4 7 0 (sm-t230) rom indir trkont,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1883 o-IUBeylfN13IgsmiLa02f9lRaeyDKwFqhnvrBVu12PzNoaS7Dh1WP6yUH_x2kkW 89fbf954f3539ed99eb35455ce63e2fac5170323&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

6 yorum

  1. koraydiyebirisi

    Çok teşekkürler. Samsung Kies yazılımı cihazı görmediği için sıfırlayamamıştım, bununla sorunsuz hallettim.

  2. Mücahit Karaduman

    Tabletin android sürümünün yükselmesi gerekli değilmiydi benim ki bırakın androidi format bile atılmadı hala aynı

  3. Teşekkürler derli toplu adam akıllı bir paylaşım olmuş.

  4. Çok Teşekkürler Allah Razı olsun en sonunda buldum yükledim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow