Anasayfa / Altın / Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın fiyatları 1 Aralık

Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın fiyatları 1 Aralık

Vatandaşların altın fiyatları konusundaki son dakika araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayının ilk günü olan 1 Aralık Cumartesi altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları konusundaki son dakika gelişmeleri, anlık değişimler haberimizde.

5baf25d0ae7849038ce7c6d3 (2)

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Bir dönem çeyrek altın fiyatlarının 450 TL’ye çıkmasından sonra vatandaşların talebi gram altına kaydı. Gram altın fiyatları büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Gram altın fiyatlarında 1 Aralık Cumartesi günü son durum şu şekilde; 204,84 TL’den alınan gram altın 204,94 TL’den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın ülkemizde en çok tercih edilen altın türleri arasında ilk sırada yer alır. Hem düğünlerde hem de nişan, sünnet gibi törenlerde çeyrek altın bir numaralı tercihtir. Yatırım aracı olarak da yastık altı altınlarının büyük çoğunluğu çeyrek altındır. Çeyrek altın bugün 324,66 TL’den alınırken 332,58 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın fiyatları da vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Yarım altın genellikle birikim amacıyla satın alınır ve kolay kolay da bozdurulmaz. Yarım altın 1 Aralık Cumartesi günü 647,30 TL’den alınırken 665,15 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 1 Aralık Cumartesi günü 1.298,65 TL’den alınan tam altın 1.326,24 TL’den satılmaktadır. Tam altın düğünlerde gelin ve damadın yakınları, aile fertleri ve dostları tarafından armağan edilir.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını bu sabah saatlerinde 1.340,00 TL’den alınırken 1.361,00 TL’den satılmaktadır. Cumhuriyet altını diğer altın türlerinden farklı olarak hem ağır hem pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz, çok uzun vadeli birikim aracıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow