Anasayfa / Altın / Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın fiyatları 27 Kasım

Son Dakika | Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın fiyatları 27 Kasım

Haftanın ikinci iş günü olan 27 Kasım altın fiyatları konusunda son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor. Döviz kurundaki son gelişmeler doların 5.20 bandına inmesi altın fiyatlarında da dikkat çekici değişimlerin yaşanmasına neden oldu. 27 Kasım gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları konusundaki tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2092230_720x360

Sosyal birlikteliğin, ortak hafızanın ve toplumsal alışkanlıkların birleşimi kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemlidir. Düğünlerde karşılıklı alışveriş şeklinde altın hediye edilir. Bu hediyeleşme nesillerden nesillere devam ettiği için kültürün yapıtaşları arasındadır. 27 Kasım Salı altın fiyatlarındaki detaylı analizler burada. Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Anlık değişimler, uzman yorumları ve detaylı grafikler haberimizde.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

GRAM ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

Gram altın, özellikle çeyrek altın fiyatlarında yaşanan artıştan sonra vatandaşların ilgisini çekiyordu. Düğünlerde çeyrek altına alternatif olarak gram altın tercih ediliyor. Gram altın 27 Kasım Salı günü 205,79 TL’den alınırken 205,82 TL’den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın ülkemizde en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında yer alıyor. Gerek birikim gerek yatırım gerekse düğünlerde tercih edilme olarak çeyrek altın açık ara birinci sıradadır. Yastık altı altınlarının çoğu da çeyrek altındır. Çeyrek altın bugün 329,93 TL’den alınırken 337,44 TL’den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın fiyatları konusunda vatandaşların ilgili araştırmaları da devam ediyor. Bununla birlikte yarım altın genel olarak düğünlerde armağan edilir, ayrıca birikim açısından da değerli bir yatırımdır. Yarım altın bugün 657,79 TL’den alınırken 674,89 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın öncelikle birikim açısından satın alınır ve kolay kolay bozdurulmaz. Düğün, nikah gibi törenlerde de tam altın gelin ve damadın yakınları, arkadaşları ve aile fertleri tarafından armağan edilir. Tam altın 27 Kasım Salı günü 1.319,71 TL’den alınırken 1.345,65 TL’den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını da uzun vadeli yatırım aracıdır, çeyrek altınla benzerlikleri söz konusu olsa da hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan cumhuriyet altını kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah saatlerinde 1.366,00 TL’den alınırken 1.387,00 TL’den satılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow