Anasayfa / Altın / Son Dakika | Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları 21 Kasım

Son Dakika | Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları 21 Kasım

Piyasalardaki son dakika gelişmeleri altın fiyatları konusunda da yeni detayların ortaya çıkmasına neden oluyor. Haftanın ortası olan 21 Kasım Çarşamba gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları ne kadar? Düğün mevsiminin son günlerine geldiğimiz bu günlerde toplumun her farklı katmanından altın fiyatları araştırmaları ilgiyle sürüyor. Bazıları hediye etmek için bazıları ise birikim yapmak için incelemeler yapıyor. İşte 21 Kasım altın fiyatları!

632x420-altin-fiyatlari-son-durum-21-kasim-ceyrek-altin-fiyati-gram-altin-fiyati-ne-kadar-canli-altin-fiyatlari-1542781603510

Ülkemizde en çok araştırması yapılan konular arasında altın fiyatları yer almaktadır. Altın fiyatları konusunun bu denli araştırılmasının nedeni kültürdür. Toplumsal hafıza ve ortak değerler kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemlidir. Yatırım ve birikim açısından altın en çok tercih edilen nesnelerdendir. 21 Kasım Çarşamba altın fiyatları ne kadar sorusunun cevabı detaylı analizler, anlık değişimler ve uzman yorumları haberimizde.

21 KASIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Haftanın ortası olan 21 Kasım Çarşamba altın fiyatlarını detaylı olarak açıkladığımız haberimizde sırasıyla gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatlarını bulabilirsiniz.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde gram altın en çok tercih edilen altın çeşitleri arasındaki ikinci sırada yer alır. Geçtiğimiz aylarda piyasalarda yaşanan değişimlerden sonra çeyrek altın fiyatları bir dönem 450 TL’ye kadar yükseldi. Bu durum da gram altını vatandaşların tercihi yaptı. Gram altın 21 Kasım Çarşamba günü 211,45 TL’den alınırken 211,51 TL’den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın hiç şüphesiz vatandaşın en çok satın aldığı, en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Çeyrek altın düğünlerde en çok hediye edilen altındır aynı zamanda birikim açısından da dolar ve euro baz alındığında ilk sırada yer alır. Yastık altı altınları olarak saklanan altınlar da genellikle çeyrek altındır. Çeyrek altın bugün 338,44 TL’den alınırken 346,15 TL’den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?
Yarım altın konusunda araştırmalar devam ediyor. Yarım altın fiyatları bu sabah  674,77 TL’den alınırken 692,30 TL’den satılmaktadır. Yarım altın genellikle düğünlerde gelin ve damadın yakınları, arkadaşları ve aile fertleri tarafından armağan edilir, birikim için de kullanılır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatları genellikle kuyumculardan yatırım yapmak için satın alınır. Yarım altın fiyatlarında son durum şu şekilde; bu sabah saatlerinde 1.353,77 TL’den alınan tam altın fiyatları 1.380,37 TL’den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altın fiyatları vatandaşların ilgisini çekiyor. Çeyrek altın ile Cumhuriyet altınının ortak özellikleri vardır; genellikle kolay kolay bozdurulmayan Cumhuriyet altını bugün 1.402,00 TL’den alınırken 1.423,00 TL’den satılmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow