Anasayfa / Altın / Son Dakika | Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın Çeyrek altın fiyatları 14 Kasım

Son Dakika | Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın Çeyrek altın fiyatları 14 Kasım

Vatandaşların son dakika altın fiyatları konusundaki araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor. Toplumun her katmanından insanın düzenli olarak arama motoru Google’da aradığı altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 14 Kasım Çarşamba gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları hakkındaki en detaylı bilgileri, uzman yorumlarını ve anlık değişimleri haberimizde bulabilirsiniz. Düğün sezonlarının sonuna geldiğimiz bu günlerde en detaylı altın fiyatları bilgilerini buradan takip edebilirsiniz.

2166673_444e6805c9fb28d5338de813444eabdd_640x640

Ortak hafıza ve toplumsal kurallar kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemlidir. Hem düğünlerde hediye edilen ilk nesne altındır, bu alışveriş karşılıklıdır ve nesillerden nesile devam eder. Ayrıca altın fiyatları araştırılmasının bu denli yapılmasının bir nedeni de birikim konusudur. Dolar ve eurodan bağımsız olarak ülkemizde en çok yatırım yapılan alan altın alanıdır. Haftanın ortasına gelirken 14 Kasım altın fiyatları bugün ne kadar oldu? sorusu da vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

14 KASIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde teorik olarak da pratik olarak da en çok aranan konu başlıkları arasında altın fiyatları yer alır. Buna nazaran altın fiyatları konusunda en detaylı bilgileri, anlık değişimleri sizler için derledik. 14 Kasım altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte yanıtı…

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın 14 Kasım Çarşamba sabah saatlerinde 211,1880 TL’den alınırken 211,2220 TL’den satılmakta. Özellikle çeyrek altın fiyatlarındaki artıştan sonra vatandaşlar düğünlerde gram altını tercih etmeye başladı. Gram altın fiyatları kuyumculara en çok sorulan sorular arasında yer alıyor.

 

 

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Ülkemizde altın denilince akla gelen ilk nesne kuşkusuz çeyrek altındır. Düğünlerde, nişanlarda en çok hediye edilen takı da çeyrek altın olarak dikkat çeker. Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 337,9400 TL’den alınırken 345,8300 TL’den satılmaktadır. Birikim olarak da evlerde biriktirilen altınların çoğu çeyrek altındır.

YARIM ALTIN NE KADAR OLDU?

Yarım altın da vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer almaktadır. Yarım altın fiyatları bu sabah şu şekilde; 673,7600 TL’den alınırken 691,6500  TL’den satılmaktadır. Yarım altın daha çok birikim amacıyla satın alınmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tam altın düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, yakınları ve dostları tarafından hediye edilen altın çeşitlerindendir. Fiyatı yüksek olduğu için birikim için de alınan tam altın bu sabah saatlerinde 1.351,7500 TL’den alınırken 1.379,0800  TL’den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTINI BUGÜN NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altın fiyatları bu sabah şu şekilde işlem görüyor; 1.401,0000 TL’den alınan çeyrek altın 1.422,0000 TL’den satılmaktadır. Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler söz konusudur fakat Cumhuriyet altını hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan uzun vadeli yatırım aracıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow