Anasayfa / Altın / Son dakika haber: Altında düşüş sürüyor! Altın fiyatları ne kadar? 18 Kasım

Son dakika haber: Altında düşüş sürüyor! Altın fiyatları ne kadar? 18 Kasım

Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde altın fiyatları ile ilgili son dakika araştırmalar ve gelişmeler vatandaşlar tarafından tüm hızıyla takip edilmeye devam ediyor. Kış düğünlerinin yaşandığı bu günlerde evlenen çiftlere çeyrek altın hediye edilmesi kültürümüzde önemli bir konuma sahip. Son zamanlarda bir inişli bir çıkışlı grafik sergileyen fiyatlarla ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. Anlık ve güncel olarak gram, çeyrek altın, yarım, tam ve cumhuriyet altını fiyatları en hızlı şekilde sizler için derledik. Çeyrek altın bugün ne kadar? İşte bu soruların cevapları…

Biriken_Vadesiz_Altin_Mevduat_Hesabi

Aylar önce 420 TL civarına kadar çıkan çeyrek altın fiyatları ile ilgili düşüş ve son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Yatırım amacıyla ülkemizde sıkça kullanılan altın fiyatları günlük iniş ve çıkışlı grafikler sergiliyor. Düğünlerde evlenen çiftlere hediye amacıyla da kullanılan altın ile ilgili vatandaşların internet üzerinden araştırmaları hız kesmeden devam ediyor. Çeyrek altın ne kadar? Döviz kurlarında düşüş gerçekleşmesinden sonra altın fiyatlarında da inişler gerçekleşiyor. Bizde altın fiyatlarını merak eden vatandaşlarımız için tüm detayları haberimizde derledik. İşte, gram, çeyrek altın, yarım, tam ve cumhuriyet altını fiyatları.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram, bir dönem çeyrek altında yaşanan yüksek artış nedeniyle, en çok tercih edilen altınlar listesinde ilk sıraya tırmanmaya başlamıştı. Çeyrek almaya gücü yetmeyecek vatandaşın tercih sebebi oluyorlardı. Gram altın, 209,40 liradan alınırken 209,51 liradan satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Düğünlerde, hediyeleşme amaçlı, günlerde her şekilde kullanılabilen ve yaygın bir çeşittir. Vatandaşlar tarafından çok talep gören çeyrek altın fiyatları bugün itibariyle 335,42 liradan alınırken, 343,06 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Yarım altın da en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Yarım altın genelde düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri tarafından, yakın dostları tarafından armağan edilir. Yarım altın bu sabah 668,74 TL’den alınırken 686,12 TL’den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatlarında son durum şu şekilde; tam altın bu sabah saatlerinde 1.341,67 TL’den alınırken 1.368,04 TL’den satıldığını görüyoruz. Tam altın fiyatları düne göre inmiş durumda. Genelde yatırım amaçlı olarak satın alınan tam altın kolay kolay bozdurulmaz.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Herkes tarafından tercih edilmeyen Cumhuriyet altını uzun vadeli birikim aracıdır. Uzun vadeli olması nedeniyle çeyrek altınla benzemektedir fakat çeyrek altından hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altın fiyatları bu sabah 1.393,00 TL’den alınırken 1.405,00 TL’den satılmaktadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Sayıların Toplamını Kutucuğa Yazınız ->(Sahte Yorumlar İçindir) *

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow